ZIMNÍ  "LIGA"  2020  -  mladší  žáci

FINÁLE 06.06. 2020,  SK Šenov - mladší žáci a poslední zápas Ostravské zimní LIGY o zimní pohár Ostravy. Věděli jsme od začátku, že mužstvo Stará Bělá je výborně připravené a že přijedou se všemi hráči z obou mužstev co mají v ročníku 2007. Jejich hráči tím byli vyšší a fyzicky silnější a i rychlejší!! Naši BORCI ale statečně bojovali, i když převaha byla znát. Poločas byl dokonce jen  2 : 3  pro soupeře!! Bohužel pro nás jsme neproměňovali naše vyložené šance, které jsme si dobře vytvořili!! To se nám také vymstilo ve druhém poločase, kdy nás soupeř už fyzicky a hlavně běháním přehrával a hlavně nám dával góly!! Navíc se nám zranil jeden z nejlepších hráčů Lukáš (druhý poločas už nehrál vůbec) a další včetně brankáře nám chyběli od začátku - operace, zlomená noha, nemocní atd..  Na druhou stranu, jsme MY mohly jen získat a tím překvapit soupeře. Před zápasem jsem všem hráčům řekl - FINÁLE o zimní pohár, hrálo mužstvo SK Šenov naposledy v roce 2012/2013.!!!! (potvrdily i rodiče) - tím nemáme co ztratit, můžeme jen získat a hrát v klidu i když jsou daleko vysocí na Vás!! Naše mužstvo složené z hráčů část 2007, polovina 2008 a někdo i ročník 2009 - to beru jako OBROVSKÝ ÚSPĚCH!!!! Proto moc DĚKUJI VŠEM HRÁČŮM za obrovské nasazení, vytrvalost a snahu posunout se dále!! Konec zápasu sice skončil  3 : 9 , ale já i vedení SK je celkově velmi velmi spokojené!! Ze dvou skupin a tím celkem 12-ti mužstev, být na KRÁSNÉM DRUHÉM MÍSTĚ, si myslím že NENÍ co vytýkat hráčům!! :-) :-) ..  MY, ale budeme dál pracovat, zlepšovat se a dále více trápit naše soupeře!! ANO, mohly jsme si podle pravidel půjčit na domluvě hráče jinde, ale to jsme NEVYUŽILI!! Mám obrovskou radost že se tady podařilo v SK všechno rychle zvednout a jít dopředu a už teď se můžeme rovnat větším klubům, které mají navíc i větší rozpočet financí než MY!!

BORCI SK - PATŘÍ VÁM OBROVSKÉ DÍKY A VŠEM!!!!  Za sebe jsem rád že SAMI CHCETE a já vám jen ukazuji SMĚR!!  Ukončení "LIGA" sezóny, bylo taky ve velkém pohostinství, hráči měli několik druhů pizza, velký DORT pro aspoň 30 hráčů (dělala mamka Maxe - čokoládový s banánem) a limonády. Připraveno občerstvení bylo i pro funkcionáře svazu Ostrava, rozhodčí, starosta a místostarosta města Šenov, a i pro rodiče kteří také ten dort mohli ochutnat (hráčů tolik nebylo) :-) :-) ..  Dále byli klobásky, párek v rohlíku, sladkosti a  PIVO  teklo proudem!!!!  :-) :-) :-) :-) ..

Ještě góly jak šli - Lukáš, Maty, Max  a video se také připravuje!!